,,Pierwszaki" w Teatrze.

5 listopada 2021 r. 49 uczniów klas pierwszych wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do Łomży. W Teatrze Lalki i Aktora obejrzały spektakl pt.: ,, Koziołek Matołek”. Tytułowy Koziołek wyrusza w podróż w poszukiwaniu Pacanowa. Odwiedza różne miejsca, przeżywa niezwykłe oraz pouczające przygody. Po drodze poznaje ciekawe historie i postacie. Wizyta w teatrze była dla uczniów wspaniałym spotkaniem ze sztuką. Po spektaklu dzieci miały okazję podziwiać panoramę miasta z wieży widokowej teatru. Spacerując po mieście uczniowie zobaczyli Katedrę św. Michała Archanioła. Zatrzymali się też przy pomniku – ławeczce upamiętniającym aktorkę Hannę Bielicką. Dopełnieniem wycieczki był posiłek w McDonald’s. wspólny wyjazd dostarczył dzieciom wielu wrażeń i był okazją do integracji zespołów klasowych. Wszyscy zadowoleni i w dobrych nastrojach wrócili do Grajewa.