Koncerty świąteczne

Uczniowie klasy IVb pod kierunkiem wychowawcy przygotowali program artystyczny – koncert  kolęd dla przedszkolaków i pierwszaków . Dnia 15 i 17 grudnia nasi kolędnicy w składzie: Amelia Konopka, Gabriela Iżbicka, Natalia Borchert, Malwina Krukowska, Kalina Jankowska, Natalia Pietrzak, Lena Wysocka, Izabela Zyskowski i Tomasz Ruszczyk odwiedzili grupy: 0a i 0b  oraz Ia i Ic. Uczniowie zaprezentowali kolędy i pastorałki w wersji instrumentalnej i wokalno – instrumentalnej przy dźwiękach flażoletów, akordeonu, instrumentów perkusyjnych oraz klarnetu.  Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały nasze występy, nagradzały nas gromkimi brawami i włączały się do wspólnego śpiewu.  Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim. Mamy nadzieję, że  dostarczyliśmy oglądającym radosnych przeżyć.

Z najlepszymi życzeniami świątecznymi:
klasa IVb wraz z wychowawcą