XIII Festyn Bożonarodzeniowy

NASZA SZKOŁA POMAGA WIKTORKOWI ! UZBIERALIŚMY 72 815,50 zł DZIĘKUJEMY!!!

18 grudnia 2022 r. na hali MOSiR odbył się XIII Festyn Bożonarodzeniowy organizowany przez Naszą szkołę. Cudowny dzień: spotkania, rozmowy, śpiew, pyszne jedzenie i gorące serca darczyńców. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania funduszy dla Wiktorka: uczniom, rodzicom, pracownikom oraz hali MOSiR, sprzedającym, kupującym, gotującym…. W festyn zaangażowało się wiele osób, każda z nich była niezbędna i ważna, żeby nasze przedsięwzięcie się powiodło. Zgłosiło się do nas wielu ludzi o wielkim sercu oferujących datki, usługi, produkty oraz inne aktywności, dzięki czemu mogliśmy uzbierać kwotę 72 815,50 zł, która przybliży Wiktorka o krok do uzbierania kwoty potrzebnej na terapię genową.