Wiosenny dzień sportu

Dzień 24.03.2023 w naszym przedszkolu zapisał się jako Wiosenny dzień sportu. Grupy dzieci A i B ( 6 latkowie) przyszły do Przedszkola w strojach sportowych. Głównym celem przedsięwzięcia było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej ale też integrowanie się grup przedszkolnych, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz wzbogacanie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo.
   Każdy przedszkolak bardzo przejęty brał udział w przygotowanych konkurencjach. Prawidłowo wykonane ćwiczenie budziło w dzieciach ogromna radość i satysfakcje z dobrze wykonanego zadania.
     Wiosenny dzień sportu -pełen emocji zakończył się wręczeniem nagród wszystkim dzieciom .Fundatorem gadżetów oraz mleczka była Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie. W imieniu całej społeczności przedszkolnej serdecznie dziękujemy.
Całość oprawioną wesołą muzyką przygotowali Agnieszka Łuba i Karol Tuzinowski.