Wycieczka Id i IIc do Białegostoku

31 maja 2019 r. odbyła się wycieczka uczniów klasy I d i II c do Białegostoku. Głównym celem wyjazdu był spektakl w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki pt. "Królewna Śnieżka" na podstawie baśni braci Grimm.

Baśń ta uczy dzieci i dorosłych, że tylko razem możemy sprawić, żeby świat stał się lepszym miejscem. Dzieci były zachwycone. Podobała im się gra świateł, piękne postacie, zmieniające się sceny, dekoracje i muzyka. Kolejną ciekawą przygodą dla dzieci było zwiedzanie ogrodu zoologicznego. Dzieci miały okazję zobaczyć rzadko  spotykane ssaki i ptaki. Przemierzając alejki ogrodu, oglądały z bliska żyjące tam zwierzęta. Następnie dzieci świetnie bawiły się w Fikolandzie. Była również dyskoteka z kolorowymi światłami. Ostatnim punktem programu była wizyta w McDonald's.
Wyjazd na wycieczkę wzbudził wiele pozytywnych emocji, o czym świadczyły uśmiechy, radość i komentarze dzieci po powrocie.

Opiekunowie wycieczki to: Grażyna Lach, Danuta Jabłońska, Alicja Wielgat.