Obchody Święta Niepodległości w klasach I -III

Święto Niepodległości to polskie święto narodowe, obchodzone co roku 11 listopada na pamiątkę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach niewoli. W naszej szkole obchodzimy je bardzo uroczyście.

Z inicjatywy Małego Samorządu Uczniowskiego uczniowie klas I – III podczas zajęć wykonali biało – czerwone kotyliony. Wzięły też udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Grajewo – moja mała Ojczyzna”. Zadaniem uczniów było przedstawienie naszego miasta dowolną techniką plastyczną. Nagrody otrzymało 12 uczniów : Julia Pawłowska, Natalia Chorosińska, Michał Moch, Julia Koniecko, Amelia Walendzik, Kinga Halecka, Oliwia Małachowska, Maja Karwowska, Julia Marcinowska, Julia Wierzbicka, Anna Bukowska, Agata Romatowska. Przyznano również 3 wyróżnienia: Mai Szatyłowicz, Gabrieli Iżbickiej i Tomaszowi Ruszczykowi . Nagrody i pamiątkowe dyplomy wręczyły dzieciom Panie Agnieszka Sokołowska i Wiesława Mulewska - opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu. Cieszymy się, że dzieci tak chętnie i z zaangażowaniem prezentują swoje postawy patriotyczne.