Poznajemy zawód policjanta.

Policjant spotkał się z przedszkolakami.  Dzieci miały okazję wziąć udział w edukacyjnej zabawie „Ruch uliczny”, podczas której wcielały się w rolę pieszych i samochodów. Pracownicy KPP w Grajewie przypomnieli przedszkolakom podstawowe zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię przy pomocy wyposażenia mini miasteczka ruchu drogowego. Najmłodsi dowiedzieli się także, na czym polega służba policjanta i w jakich sprawach można zwracać się do nich z prośbą o pomoc. Dużym zainteresowaniem dzieciaków, jak zawsze cieszyło się wyposażenie policjanta do służby. Wszystkie przedszkolaki otrzymali  kolorowanki z sygnalizatorem świetlnym.
   Tego typu spotkanie miało niewątpliwy wpływ na podnoszenie poziomu świadomości dzieci na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze.