Z wizytą u Świętego Mikołaja.

We wtorek 14.12.2021r. dzieci grup zerowych z przedszkola udały się na wycieczkę autokarową do Turośli Kościelnej w celu odwiedzenia wioski Świętego Mikołaja. Na miejscu czekały na nie rożne atrakcje. Przedszkolaki zostały poczęstowane przez Elfy aromatyczną herbatką i piernikami. Następnie wzięły udział w warsztatach plastycznych. Przygotowały kartki świąteczne i listy, które zostały oficjalnie opieczętowane i nadane na Mikołajowej Poczcie. Czas urozmaiciło dzieciom pieczenie ciasteczek oraz tańce i zabawy ruchowe wprowadzające w radosną atmosferę świąt. Główną atrakcją wyjazdu było spotkaniez Mikołajem oraz zwiedzanie jego tajemniczej chaty. Nie zabrakło również miłych chwil na świeżym powietrzu. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć żywą szopkę bożonarodzeniową oraz mini zoo. Dzieci wróciły do domu pełne niezapomnianych wrażeń, a dowodem oficjalnego spotkania ze Świętym były otrzymane certyfikaty. Teraz już wszystkiew radosnej atmosferze oczekują nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

- wychowawczynie