Nasza szkoła jest super! Pomagamy charytatywnie.

Od 14 lat w ostatnia niedzielę przed świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole organizowany był Festyn Bożonarodzeniowy, z którego dochód przeznaczony był na chore dzieci. Niestety w związku z pandemią nie udało się go w tym roku zorganizować, ale chęć pomagania innym zwyciężyło i nasi uczniowie  wyznaczyli sobie cele charytatywne. Rozprowadzono wśród uczniów, rodziców, nauczycieli, administracji oraz obsługi 100 ręcznie robionych bombek- cegiełek pomoc dla Eryka Kopczewskiego o wartości 5552 zł.

Uczniowie złożyli się na paczki dla 30 Seniorów wykonali także stroiki i laurki, które zostały przekazane do Klubu Seniora w Grajewie. Zakupiono także 38 paczek dla osób niepełnosprawnych intelektualnie ze Środowiskowego domu Samopomocy w Grajewie ,,Pomocna dłoń’’.

Koło Wolontariatu zorganizowało zbiórkę na pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom z Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Dzięki tym działaniom charytatywnym cała społeczność czuje ogromną radość z tego, że dała dar serca i uśmiech potrzebującym ludziom.