Piknik Przedszkolaka

28 maja 2022 r. został zorganizowany Piknik Przedszkolaka z okazji Dnia Rodziny. Z powodu niesprzyjającej pogody impreza odbyła się w hali sportowej MOSIR.
      Zgromadzone rodziny przedszkolaków zostały przywitane przez panią dyrektor Barbarę Ciszewską , która na początku zaproponowała wspólną rozgrzewkę do rytmicznej muzyki. Następnie wszyscy wygodnie zasiedli na przyniesionych ze sobą kocykach i mogli podziwiać przygotowane przez przedszkolaków i ich wychowawczynie krótkie programy artystyczne. Dzieci z grup: Puchatków, Kangurków, Delfinków, 0 „A” i 0 „B” składały życzenia w formie recytowanych wierszy i piosenek ze szczególną dedykacją dla rodziców, a po występach wręczały  im  własnoręcznie zrobione laurki i prezenty. Kolejnym punktem programu były wspólne zabawy taneczno-ruchowe do znanych dzieciom piosenek.  Uczestnicy mieli okazję do zabawy we wspólnym kole,pociągu oraz tańcach:  w parach i ze swoimi opiekunami oraz z chustą animacyjną ze swoimi paniami. Podczas pikniku można było zjeść smakołyki przygotowane przez rodziców. Podsumowaniem dnia było wspólne narysowanie bardzo długiego plakatu pt. Piknik Rodzinny.
       Aktywnie spędzony czas  w gronie rówieśników i ich rodzin sprawił wszystkim  dużo radości.Piknik Przedszkolaka na pewno zapadnie na długo w pamięci dzieci.
Serdecznie dziękujemy uczestnikom za wspaniałą atmosferę i wspólna zabawę podczas pikniku.
                                                                                                                                                                                                                      - dyrekcja i nauczyciele przedszkola