Dzień postaci z bajek.

W dniu 26 października naszą szkołę opanowały, na ten jeden wyjątkowy dzień, postacie z bajek, książek i komiksów. Dzieci przebierały się w postacie ulubionych bohaterów. Były niezliczone ilości księżniczek, czarownic oraz czterech batmanów, siedmiu supermenów. Książka J.K. Rowling "Harry Potter" miała swoich przedstawicieli w bohaterce Hermionie. Był także bohater książki, tytułowy Bob Budowniczy. Pikachu czytał książki na korytarzach szkoły. Iron Men, Człowiek Ptak, a nawet współczesne postacie z książki Stranger Things i wielu, wielu innych bohaterów uczestniczyło w zabawie.
   Uczniowie otrzymali upominki wydrukowane w drukarce 3D. Tego dnia było naprawdę tłoczono w bibliotece szkolnej.
Dziękujemy uczniom za udział w Dniu postaci z bajek!