Wyjazd na mecz Jagiellonii.

20 dzień maja 2023 roku uczniowie Szkoły Podstawowej numer 2 mogą uznać za bardzo emocjonujący. Społeczność szkolna miała przyjemność wziąć udział w pierwszej, na taką skalę, DZIECIĘCEJ ULTRZE, która stworzyła niesamowitą atmosferę podczas meczu Jagielloni Białystok z Cracovią Kraków. Na ostatnim, w tym sezonie meczu u siebie, Jagiellonia miała ponad 5 tysięcy najmłodszych sympatyków Żółto-Czerwonych, a grajewska 2 była częścią tego wydarzenia i spisała się rewelacyjnie. Uczniowie kibicowali i mocno dopingowali "Jage", były przyśpiewki i okrzyki, była wzajemna motywacja i rywalizacja również na trybunach. Każdy kibic otrzymał szalik drużyny. Uczniowie zadowoleni i uśmiechnięci wrócili do domów.
Wynik spotkania 1:1.
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.
Nauczycieli wychowania fizycznego