Pasowanie na Przedszkolaka

Pierwszym bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego przedszkola jest uroczystość pasowania. W Szkole Podstawowej nr 2 w Grajewie w dniu 28.09.2018 r. odbyło się pasowanie najmłodszej grupy przedszkolnej.

W ten sposób dzieci zostały włączone do społeczności przedszkolnej i  rozpoczęły pierwszy etap edukacji. W tej ceremonii uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych, a impreza upłynęła na wesołych, wspólnych zabawach, tańcach i śpiewaniu piosenek. Pani Dyrektor Barbara Ciszewska dokonała uroczystego pasowania  trzyletnich przedszkolaków z grupy „Puchatków”. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom      i medal przedszkolaka oraz słodki upominek, a tym samym zostały oficjalnie przyjęły do grona przedszkolaków.

Wszystkim dzieciom spodobał się ten dzień i na pewno na długo zapadnie w ich pamięci.