Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole niezwykłe święto – Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia dzieciz klasy III a przyszły do szkoły ze swoim pluszakiem.Wszyscy uczniowie z klas I – III wzięli również udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Mój przyjaciel miś” zorganizowanym przez MSU. Zadaniem dzieci było narysowanie swojej ulubionej pluszowej zabawki. Kierując się takimi kryteriami jak staranność wykonania, wkład własny dziecka i pomysłowość komisja nagrodziła 8 i wyróżniła aż 12 autorów prac. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.

Dziękujemy wszystkim uczniom za włączenie się do wspólnego świętowania. Raz jeszcze gratulujemy laureatom i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

MSU