Mikołajki w 0,,B”

6 grudnia 2018r. w grupie przedszkolnej 0,,B” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców i dyrekcji szkoły.

Tematem zajęć był Święty Mikołaj. Dzieci dowiedziały się kim był Święty Mikołaj, zapoznały się z symboliką Jego rekwizytów. Otrzymały list od Świętego Mikołaja, który zawierał między innymi zadania do wykonania, polegające na rozkodowaniu wiadomości. Poradziły z tym świetnie i mogły zostać pomocnikami Mikołaja. W dalszej części zajęć dzieci w raz z rodzicami wykonywały karty świąteczne. Wszyscy byli bardzo zaangażowani, wykazali się dużą kreatywnością, a wykonane prace były piękne  i pomysłowe. Pod koniec zajęć odwiedził dzieci sam Święty Mikołaj i obdarował wszystkich upominkami. Każdy uczestnik skorzystał ze spotkania i wyniósł coś dla siebie.

Serdecznie dziękuję rodzicom i pani dyrektor Annie Deresz za udział i za zaangażowanie w zajęciach.

Wychowawczyni- Jolanta Bieńkowska