Koncerty świąteczne dla przedszkolaków

Dnia 18 grudnia 2018r. uczniowie klasy VI b z SP nr 2 pod kierunkiem wychowawcy po raz kolejny przygotowali koncerty muzyczne dla przedszkolaków z naszej szkoły.

Nasi kolędnicy (Weronika Adamska, Ania Kindeusz, Gabrysia Olszewska, Ola Zalewska, Ada Zyskowska, Krzyś Mieczkowski, Mateusz Przyborowski oraz Kacper Charmułowicz) ze świątecznym repertuarem odwiedzili grupy przedszkolne: 0a, 0b, 5- latki gr.b oraz 4- latki.Nasi uczniowie przygotowali kolędy i piosenki zimowe przy dźwiękach keyboardu, akordeonu, flażoletów i instrumentów perkusyjnych.  Były pogadanki o zbliżających się świętach, prezentacje instrumentów oraz wspólny śpiew.

Przedszkolacy z dużym zainteresowaniem oglądali nasze występy i nagradzali gromkimi brawami.

Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy oglądającym radosnych przeżyć i wprowadziliśmy w świąteczny klimat  nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Gabriela Michalska