Dzień babci i dziadka

W dniach od 15 do 17 stycznia 2019 r. przedszkolaki ze wszystkich grup z niecierpliwością  wyczekiwały zaproszonych gości. Babcie i dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tę uroczystość  z wielkim entuzjazmem. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale zaprezentowały się przed bliskimi oraz wręczyły przygotowane przez siebie prezenty i laurki. Następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz zapraszały do wspólnych zabaw tanecznych. W ten  szczególny sposób chciały okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

- Nauczyciele przedszkola