DWÓJKA PRZYWITAŁA WIOSNĘ NA SPORTOWO!!!!

W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny uczniowie klas VII, VIII szkoły podstawowej i III klas gimnazjum wiosnę przywitali na sportowo. W przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego zmaganiach sportowych uczniowie klas III gimnazjum rywalizowali w Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej, natomiast pozostali uczestnicy w sprawnościowym torze przeszkód.

W turnieju Piłki Siatkowej, w którym wzięły udział wszystkie klasy trzecie, najlepsi okazali się uczniowie klasy III C zajmując najwyższe miejsce na podium. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z klasy III B , natomiast miejsce trzecie zajęła klasa III A. Okazuje się, że takie zmagania są dla młodzieży ciekawą formą spędzania aktywnie czasu i dobrym sposobem na wspólną zabawę.

W sprawnościowym torze przeszkód mierzyli się uczniowie chętni, którzy chcieli się  sprawdzić. Klasyfikację prowadzono w dwóch kategoriach dziewczyn i chłopców. Najlepszą wśród dziewcząt okazała się uczennica klasy VII B Patrycja Zawistowska, miejsce drugiej i trzecie zajęły uczennice klasy VIII B Natalia Kozikowska i Małgorzata Borawska. Wśród chłopców najszybszy okazała się Dawid Nitupski z klasy IIIC, miejsce drugie przypadło Jakubowi Borkowskiemu, natomiast na miejscu trzecim uplasował się Kacper Małachowski.

Wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek.

Nauczyciele wychowania fizycznego dziękują za wspólną zabawę.