„Kreatywni na 101”

W dniach 25-29 marca 2019 r w świetlicy szkolnej SP 2 w Grajewie odbyła się akcja „Kreatywni na 101” zorganizowana przez Disney Polska oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Edukacji Początkowej.

Celem akcji było pobudzanie kreatywności i wyobraźni, rozwój umiejętności manualnych oraz zdolności pracy w grupie wśród uczniów klas 0-3 uczęszczających na zajęcia świetlicowe. Uczniowie wykonali i ozdobili tekturową makietę – dom oraz ulepili 101 figurek dalmatyńczyków z plasteliny. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przystąpiły do pracy. 101 dalmatyńczyków zamieszkało w pięknym domu usytuowanym na wspaniałej posesji. Praca została zgłoszona do konkursu i cieszy się dużym zainteresowaniem wszystkich uczniów.

Konkurs plastyczny Kreatywni na 101 - WYNIKI

Z przyjemnością informujemy, że zgodnie z regulaminem akcji Kreatywni na 101, spośród nadesłanych prac konkursowych jury wyłoniło 10 laureatów, którzy otrzymają zestawy materiałów plastycznych i pomocy szkolnych.

Nagrody otrzymują:

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kaczkach Średnich

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole

Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży

Szkoła Podstawowa w Czarnym Dunajcu

Szkoła Podstawowa w Kałęczynie

Szkoła Podstawowa w Kątach

Szkoła Podstawowa w Mieczkowie

Szkoła Podstawowa w Mystkowie

Gratulujemy! Nagrody zostaną wysłane przesyłką kurierską. O terminie jej nadania laureaci zostaną poinformowani drogą mailową i/lub telefoniczną.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji Kreatywni na 101 za aktywne włączenie się w nasz projekt, wykazanie się pomysłowością i starannością podczas realizacji zadania .