"Kreatywni na 101" w SP2- nagrodzeni

Świetlica Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie w dniach 25-29 kwietnia 2019 r  brała udział w konkursie„Kreatywni na 101” zorganizowanym przez DisneyPolska   oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Edukacji Początkowej.

Celem akcji było pobudzanie kreatywności i wyobraźni, rozwój umiejętności manualnych oraz zdolności pracy w grupie wśród uczniów klas 0-3 uczęszczających na zajęcia świetlicowe. Uczniowie wykonali i ozdobili tekturową makietę – dom oraz ulepili 101 figurek dalmatyńczyków z plasteliny.  Praca dzieci została nagrodzona. Otrzymaliśmy materiały plastyczne - farby, mazaki, kredki, pędzle, plastelina i wiele innych. Nagroda została przyjęta przez wychowanków entuzjastycznie i przyczyni się do rozwijania kreatywności dzieci.