"Podróż do Bajkolandii"

27 maja 2019 r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny skierowany do uczniów klas I-III pt.: "Podróż do Bajkolandii".

Celem konkursu było promowanie czytelnictwa, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej, kreatywności i fantazji uczniów.
Dzieci przeniosły się w fantastyczny świat ulubionych i znanych bajek. Przy pomocy środków plastycznych wykonały kolorową opowieść o ulubionych bohaterach, wzbogaconą bajkowym krajobrazem.

Kryteria oceny prac uczniów:
- poziom artystyczny (technika dowolna),
- oryginalność i estetyka prezentowanych prac,
- wykonanie pracy na lekcji plastyki.

Konkurs zakończył się wystawą najciekawszych prac. Nagrody zostały przyznane następującym osobom: Darii Stankiewicz, Aleksandrze Szumowskiej, Mai Karwowskiej, Malwinie Krukowskiej, Lenie Waszkiewicz, Aleksandrze Glińskiej, Zuzannie Tarnackiej, Oliwii Dzięgielewskiej, Tomaszowi Górskiemu, Zuzannie Cudnej.

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie: Elżbieta Alksnin, Mirosława Boć i Danuta Jabłońska.