Zabawa,, Andrzejkowa’’

Andrzejki w oddziałach przedszkolnych to już tradycja. Wychowawczynie wszystkich grup zadbały oto, aby ten dzień upłynął dzieciomw magicznej atmosferze Przedszkolaki i miały okazję wywróżyć co czeka je w dalekiej przyszłości lub jaki zawód będą wykonywały. Lanie wosku, przekładanie butów, losowanie imion przyjaciół, przebijanie balonów z wróżbami, były niesamowitym doświadczeniem dla dzieci. Wplecione zostały też ulubione przez dzieci zabawy edukacyjne oraz logopedyczne np. „Wyścig dżdżownic”.  Dzień ten zakończył się zabawami tanecznymi  i ruchowymi. Zabawa andrzejkowa dostarczyła przedszkolakom wielu niesamowitychi fascynujących wrażeń, a ten radosny dzień na długo zapadnie w ich pamięci.

-  nauczyciele przedszkole.