Dzieci powitały wiosnę!

Wiosna to chyba najbardziej wyczekiwana pora roku.
Z utęsknieniem czekamy na cieplejsze dni zachęcające do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wiosną świat wydaje się jakby piękniejszy. W dniu 19 marca 2021r. wszystkie dzieci z klas I – III wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie ,,pożegnania zimy”. Przygotowania do tej uroczystości rozpoczęły się już wcześniej. Każda klasa pod czujnym okiem wychowawczyń wykonała Marzannę. Następnie w barwnych orszakach z piosenkami i okrzykami na ustach uczniowie umieścili słomiane kukły na placu szkolnym, gdzie symbole odchodzącejzimy mogli podziwiać wszyscy mieszkańcy Grajewa.
W radosnym nastroju najmłodsi uczniowie wyruszyli do GCK. Tam uczestniczyli wemisji filmu
,,Jak ukraść księżyc z Minionkami”, stosując wszystkie zasady reżimu sanitarnego. Świetne humory dzieci ostudziła wiadomość o przejściu od 22 marca na tryb nauki zdalnej.