Pasowanie na przedszkolaka

Czy maluchem czy starszakiem,każdy chce być przedszkolakiem. Każdy kto tu dzisiaj stanie, to otrzyma pasowanie.

W dniu 20.10.2021 r.odbyło się pasowanie na przedszkolaka najmłodszej grupy przedszkolnej „Puchatków” oraz dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z przedszkolem. W grupach sześciolatków dzieciom nadano miano Przedszkolaka - Starszaka.Ta bardzo ważna uroczystość  byłaokazją do przedstawienia krótkiego programu artystycznego. Dzieci z wielkim entuzjazmem zaprezentowały swoje umiejętności.Pani dyrektor Barbara Ciszewskai pani wicedyrektor Ewa Lichota wyraziły przekonanie, że dzieci dobrze czują się w przedszkolu i są już gotowe do zabawy i nauki w nowym roku przedszkolnym oraz dokonały uroczystego pasowania kolorową kredką . W ten sposób dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy nowy przedszkolak otrzymał dyplom, a wszystkie dzieci zostały poczęstowane słodkim upominkiem.Ten dzień na pewno na długo zapadnie w pamięci najmłodszych dzieci .
     Wychowawczynie życzą wszystkim przedszkolakom spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń oraz wielu ciekawych doświadczeń w przedszkolu.