Obchody Święta Niepodległości w klasach I -III

Święto Niepodległości to polskie święto narodowe, obchodzone co roku 11  listopada na pamiątkę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach niewoli.W naszej szkole obchodzimy je bardzo uroczyście.
   Z inicjatywy Małego Samorządu Uczniowskiego uczniowie klas I – III podczas zajęć wykonali  biało – czerwone kotyliony, udekorowany został również korytarz szkolny. Uczniowie wzięli też udziałw  konkursie plastycznym pod hasłem „Najpiękniejsze zakątki Polski”. Zadaniem uczniów było przedstawienie piękna naszego kraju dowolną techniką plastyczną.  Nagrody otrzymało 9 uczniów: Oliwia Bęćko, Zuzia Kurkowska, Oliwia Kosmowska, Agnieszka Andruszkiewicz, Marcelina Borawska, Wojtek Filipkowski, Oliwia Klimaszewska, Milena Lenkiewicz i Sophia Muller. Nagrody i pamiątkowe dyplomy wręczono dzieciom podczas uroczystego apelu przygotowanego przez uczniów klas trzecich.
    Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i zachęcamy do udziału  w kolejnych edycjach konkursu. Cieszymy się, że dzieci tak chętnie i z zaangażowaniem prezentują swoje postawy patriotyczne.