KONKURSU PLASTYCZNY „ MIŚ EKO”

Rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu plastycznego „Miś Eko” dla grup przedszkolnych oraz rozdanie nagród nastąpiło 25 listopada w ,,Dzień Pluszowego Misia”. Przedmiotem konkursu było wspólne wykonanie przez dzieci uzdolnione plastycznie i ich rodziców misia z materiałów ekologicznych.
Konkurs miał na celu:
- rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci;
- zachęcenie rodziców i dzieci do wspólnego oraz twórczego spędzenia wolnego czasu;
- rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej;
- wdrażanie do proekologicznych zachowań.

Na  konkurs  wpłynęły 23  prace plastyczne wykonane  przez dzieci z  pomocą  rodziców.O  wynikach  konkursu  zdecydowało  powołane  w  tym  celu  jury wskład którego weszli nauczyciele przedmiotów artystycznych: pani Gabriela Michalska i pani Lidia Brzozowska. W każdej grupie przedszkolnej przyznano jedno pierwsze miejsce i po dwa wyróżnienia.

Grupa 3 – latkiGrupa 4 – latki

Piotr Kurkowski – I miejsce            Magdalena Wszeborowska – I miejsce
Laura Olender – wyróżnienie           Tymoteusz Borawski - wyróżnienie
Barbara Zajko – wyróżnienie           Maria Romanowska – wyróżnienie

Grupa 5 – latki
Nadia Kosmoska – I miejsce
Lena Karulska – wyróżnienie
Lena Zięba – wyróżnienie

Grupa 6 – latki „A”
Szymon Dąbrowski – I miejsce
Amelia Dzięgielewska – wyróżnienie
Igor Wiśniewski – wyróżnienie

Grupa – 6 – latki „B”
Liliana Wilczewska – I miejsce
Patryk Karulski – wyróżnienie
Aleksander Dąbrowski - wyróżnienie

Dzieci  biorące  udział  w  konkursie  otrzymały  dyplomy  oraz  nagrody. Wszystkie   prace  były  piękne, oryginalne i związane  z  tematem.Każdemu  uczestnikowi  należą  się  gratulacje  za  włożony  trud i pomysłowość.  Podziękowania  kierujemy  również  do  rodziców  za zaangażowanie  i  współpracę.

Organizatorzy:
                                                                           Dorota Organek