V Szkolny Konkurs Piosenki Zimowej

Dnia 25 lutego 2022 r. odbył się V Szkolny Konkurs Piosenki Zimowej. W konkursie uczestniczyli wykonawcy indywidualni w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci z grupy sześciolatków i kl. I oraz uczniowie z klas II-III. Zgodnie z założeniami przedsięwzięcia, przedstawiciele klas swoimi umiejętnościami wokalnymi wykazali się prezentując piosenki o tematyce zimowej. Pomimo wiosennej pogody za oknem, znowu poczuliśmy białą, śnieżną i wesołą zimę!
    Nasze jury miało trudny wybór, ale finalnie udało się wyłonić zwycięzców. W kategorii klas „0” – I pierwsze miejsce zajęła Hanna Nowicka, drugie Marcelina Borawska, a trzecie Nina Barankiewicz. Wyróżnienie otrzymała Oliwia Gąsiewska. W kategorii klas II- III pierwsze miejsce przyznano Matyldzie Krupie, drugie – Julii Pawłowskiej, a trzecie – Roksanie Łazowskiej. Wyróżniona została także Maja Organek.
    Wszyscy uczestnicy nagrodzeni zostali dyplomami, nagrodami rzeczowymi oraz gromkimi brawami. Wykonawcom oraz ich opiekunom bardzo dziękujemy i serdecznie gratulujemy! Z niecierpliwością czekamy na Wasze piękne występy wokalne w kolejnej edycji konkursu, który będzie miał miejsce już za rok!