Przedszkole w ZSM nr 2 w Grajewie w roku szkolnym 2016/2017

W bieżącym roku szkolnym funkcjonują w naszej szkole 5 i 10 godzinne oddziały przedszkolne.

Przedszkola są wyposażone w profesjonalne pomoce dydaktyczne, dostosowane do wieku dzieci. Przedszkolaki mogą skorzystać z sali zabaw, sali gimnastycznej, sali tanecznej, porad logopedy, stałej opieki pielęgniarki szkolnej, placów zabaw i całej bazy ZSM nr 2. Dodatkową atrakcją pobytu dzieci w przedszkolu są przedstawienia bajek wystawianych przez starszych uczniów naszej szkoły oraz organizowane przez nich zabawy andrzejkowe, choinki, dzień dziecka oraz  czytanie książek. Oferujemy także bezpłatne formy zajęć tj.: karate, taniec, j.angielski, ciekawe zajęcia plastyczne i muzyczne.

Szkoła organizuje duże imprezy tj.: Festyn Bożonarodzeniowy i Jarmark Średniowieczny oraz Powiatowy Dzień Ziemi, w którym uczestniczy cała społeczność szkolna włącznie z oddziałem przedszkolnym.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej.
Wnioski można pobierać w sekretariacie szkolnym.