I Bieg Sybiraka

            W dniu 24.09.2016 r. ZSM nr 2 w Grajewie przy współpracy OLA Łomża zorganizował I Bieg Sybiraka. Impreza odbyła się w Parku Wolności i miała charakter biegu przełajowego.

 

  W zawodach wzięli udział uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz uczniowie gimnazjum. Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy dyplom, a najlepsi zawodnicy drobne upominki, które wręczali przybyli goście w osobach: Pani Haliny Muryjas-Rząsy, Pani Moniki Stefańskiej i Pana Dariusza Brzózka. Mamy nadzieję, że Bieg Sybiraka wpisze się na stałe w kalendarz imprez szkolnych ZSM nr 2 w Grajewie.

           

  Składam serdeczne podziękowania Pani Dyrektor ZSM nr 2 w Grajewie, Dariuszowi Brzózka oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w organizacji zawodów.

                                              

                                                                                  Ze sportowym pozdrowieniem

                                                                                       

                                                                                        Przemysław Dąbkowski

 

FOT. Małgorzata Dąbkowska

 

WYNIKI  I BIEGU SYBIRAKA


KLASA IV SP DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006

  1. MAGDALENA ZIEMKIEWICZ
  2. NATALIA KRASIŃSKA
  3. WIKTORIA RUSZCZYK
  4. IZABELA CZERWIŃSKA
  5. EDYTA MARCHIEL
  6. ZUZANNA MARCHIEL

KLASA IV SP CHŁOPCY ROCZNIK 2006

  1. WOJCIECH TOMCZAK
  2. PAWEŁ MAŁOLEPSZY
  3. DAWID OKULEWICZ
  4. PRZEMYSŁAW WALENDZIK
  5. PATRYK GAJOWNICZEK
  6. HUBERT MARCINIAK

KLASY V SP DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005

  1. ALEKSANDRA WYSOCKA
  2. OLIWIA MARCZYKOWSKA
  3. RENATA TRUSZKOWSKA
  4. KAROLINA DĄBROWSKA
  5. KAMILA ADAMCZUK
  6. ANASTAZJA STĘPIŃSKA

KLASY V SP CHŁOPCY ROCZNIK 2005

  1. STANISŁAW TOMCZAK
  2. KRZYSZTOF MAKOWSKI
  3. KACPER NERKOWSKI
  4. KACPER WIŚNIEWSKI
  5. SZYMON JANISZEWICZ
  6. JAKUB BORKOWSKI

KLASY VI SP DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004

  1. DOMINIKA ŁAPSZYS
  2. GABRIELA CZERWIŃSKA
  3. DARIA TRZONKOWSKA
  4. NATALIA KOZIKOWSKA
  5. NATALIA WIERZBICKA
  6. MADGALENA ZIEMKIEWICZ

KLASY VI SP CHŁOPCY ROCZNIK 2004

  1. FILIP GAJKO
  2. PIETRO DOMINICI
  3. JAKUB POPOWSKI
  4. BARTOSZ TOMASZEWSKI
  5. MICHAŁ ŚWIDERSKI
  6. ALBERT OSTROWSKI

KLASY I PG DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003

  1. JULIA ZALEWSKA
  2. AMELIA BRZÓZKA
  3. LENA KULIKOWSKA
  4. NATALIA SOBCZYK
  5. ANITA SADOWSKA
  6. JULIA PACHUCKA

KLASY I PG CHŁOPCY ROCZNIK 2003

  1. WIKTOR WENCEK
  2. ŻYLIŃSKI OSKAR
  3. MICHAŁ NIEŁACNY
  4. AKLEKS DZIARNOWSKI

KLASY II PG DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002

  1. NATALIA WIERZBICKA
  2. PARTYCJA BARTNIKIEWICZ
  3. KAMILA SUŁEK
  4. ALEKSANDRA ORGANEK

KLASY II PG CHŁOPCY ROCZNIK 2002

  1. JAKUB ORŁOWSKI
  2. DAWID GILEJKO
  3. FILIP DOBKOWSKI
  4. EMANUEL DOMINICI
  5. PAWEŁ JAGŁOWSKI
  6. MATEUSZ SOBOLEWSKI
  7. RAFAŁ ZABOROWSKI

KLASY III DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001

  1. WIKTORIA WIŚNIEWSKA
  2. JULIA BUKOWSKA
  3. AGNIESZKA KOSTECKA
  4. NATALIA SOKOŁOWSKA
  5. ANETA DĄBROWSKA
  6. MARTYNA BARANOWSKA

KLASY III CHŁOPCY ROCZNIK 2001

  1. FABRICIO DOMINICI
  2. TOMASZ RUTKOWSKI
  3. KAMIL MOTYCKI
  4. JAKUB BOŁĄDŹ
  5. PARTYK NIEŁACNY
  6. ADAM DOBRZYCKI
NA GÓRĘ