KREATYWNA SOBOTA PRZEDSZKOLAKÓW W ZSM NR 2

Dnia 29.10.2016 r. w Zespole Szkół Miejskich nr 2 odbyła się kolejna kreatywna sobota dla przedszkolaków.

Na początku dzieci obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek”

w wykonaniu uczniów klasy VI „b”  pod kierunkiem p. Anny Charmułowicz. Następnie dzieci brały udział w zabawach sportowych „Lekkoatletyka dla każdego” na hali MOSiR. Wykonywały zadania i ćwiczenia sprawnościowe między innymi rzut granatem, pokonywanie płotków, slalom i bawiły się w zabawę bieżną „ogonki”.
Na koniec pani dyrektor Barbara Ciszewska wręczyła wszystkim przedszkolakom pamiątkowe dyplomy. Zajęcia sportowe przygotowane i poprowadzone były przez nauczycieli naszej szkoły

p. Małgorzatę Dąbkowską, Przemysława Dąbkowskiego oraz uczniów z klasy sportowej.
          Rodzice są zadowoleni z możliwości uczęszczania ich dzieci na zajęcia, jakie oferuje im szkoła w ostatnią sobotę miesiąca. Dzięki nim mogą one rozwijać swoje zainteresowania, umiejętności i zdolności.

nauczyciele Przedszkola
                                                                                      w ZSM nr 2 w Grajewie