Zdrowe zęby przedszkolaków

Zdrowe zęby to nie tylko piękne uśmiechy, ale i dobre samopoczucie.

Każdy z nas chce mieć śnieżnobiały uśmiech. Już od najmłodszych lat staramy się wpoić  dzieciom, jak ważna jest pielęgnacja zębów. Powszechnie wiadomo, że u dzieci w wieku przedszkolnym powinno się zadbać nie tylko o program ich leczenia, ale również o podjęcie działań  profilaktycznych. Ważne zatem jest wpajanie dzieciom już od najmłodszych lat nawyku prawidłowego szczotkowania zębów.    I właśnie dlatego, wszystkie przedszkolaki z ZSM nr 2 w Grajewie nawet w czasie swojego pobytu w szkole dbają o swoje uśmiechy. Każdego dnia po obiedzie szczotkują swoje zęby, by obdarzać wszystkich swoim zdrowym i radosnym uśmiechem.

Wychowawcy