Magiczne mikołajki

6 grudnia to jeden z ulubionych dni wszystkich dzieci. Jest to bowiem dzień pełen niespodzianek i wesołej zabawy. Tego dnia w naszym przedszkolu było bardzo mikołajkowo.

W świątecznym klimacie wszystkie grupy powitały z entuzjazmem, wyczekiwanego przez cały rok Świętego Mikołaja i jego pomocników. Dzieci

z uśmiechem na ustach śpiewały i recytowały wierszyki. Mikołaj wręczył każdemu dziecku fantastyczny upominek oraz słodkie smakołyki. Dzieci z radością pożegnały Mikołaja

i obiecały, że będą grzeczne. Mikołaj zaprosił wszystkie dzieci na Festyn Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 18.12.2016r.(niedziela) o godz. 1600 na hali MOSiR.

Tego dnia niespodziankom nie było końca. Na stołówce podczas obiadu rozległ się cudowny dźwięk dzwonka zwiastujący przybycie Świętego Mikołaja. Emocje sięgnęły zenitu. Niektóre dzieci były bardzo zaskoczone i wzruszone. Mikołaj wraz z Elfką   i dziećmi śpiewał oraz tańczył do utraty tchu. Na koniec poczęstował wszystkich smacznymi cukierkami, złożył życzenia i wesoło pożegnał się. Obiecał, że już niedługo znów odwiedzi dzieci, ale muszą być grzeczne i posłuszne.

Takie dni pełne magii i fantastycznych niespodzianek pozostają długo w pamięci najmłodszych. Wszystkim gościom czyli gimnazjalistom oraz przedstawicielom Urzędu Miasta na czele z zastępcą burmistrza panem Maciejem Bednarko serdecznie dziękujemy za przybycie i wprowadzenie świątecznej atmosfery.

Zapraszamy do naszej mikołajkowej galerii.