Koncerty dla przedszkolaków

Uczniowie klasy IVb pod okiem wychowawczyni- p. Gabrieli Michalskiej przygotowali program artystyczny- koncert kolęd dla przedszkolaków z naszej szkoły.

Dnia 19 grudnia nasi kolędnicy w składzie: Weronika Adamska, Ania Kindeusz, Gabrysia Olszewska, Oliwia Rembowicz, Oliwia Zduńczyk, Ada Zyskowska oraz Kacper Charmułowicz odwiedzili 3 grupy przedszkolaków: oddział 5 – latki ,, Delfinki  oraz 0,,a’’

i 0 ,,b’’, Czwartacy zaprezentowali różne wersje kolęd i pastorałek w wersji wokalno- instrumentalnej przy dźwiękach keyboardu, akordeonu, flażoletów i instrumentów perkusyjnych. Nie zabrakło też wspólnego śpiewania kolęd wraz z przedszkolakami i ich wychowawczyniami.

Duże zaangażowanie uczniów w przygotowanie występów opłaciło się, gdyż przedszkolna publiczność ciepło nas przyjmowała i nagradzała gromkimi oklaskami.

Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy oglądającym radosnych przeżyć.

klasa IVb wraz z wychowawcą.