Śpiewające przedszkolaki

Nasze przedszkolaki posiadają wiele talentów. Nie raz zaskakiwały nas swoją kreatywnością i pomysłowością.

Tym razem postanowiły pokazać nam, że nie tylko świetnie rysują czy mają zdolności kulinarne, ale potrafią też pięknie śpiewać.  Czternaścioro z nich wzięło udział w przedszkolnym przeglądzie piosenki "Mama, tata i ja".

Do występu przygotowywały się pod czujnym okiem swoich pań
z przedszkola oraz swoich rodziców. Jak zwykle nie zawiedli i zaprezentowali świetny poziom wokalny. Jury w składzie: Pani dyrektor Barbara Ciszewska, Pani dyrektor Grażyna Cudna i Pani Wioleta Zalewska musiały podjąć trudną decyzję i wybrać pięcioro uczestników, którzy będą reprezentować nasze przedszkole w miejskich eliminacjach do konkursu piosenki "Mama, tata i ja". Po długiej i burzliwej naradzie przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce              Anita Witkowska (grupa 0a)

II miejsce            Aleksandra Kowalczyk  (grupa 0b)

III miejsce           Julia Karwowska (grupa 3-latki "a")
          I wyróżnienie     Lena Machul (grupa pięciolatki)

II wyróżnienie     Maja Pisanko (grupa 3-latki "b")

Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu i odwagi, a wybranej piątce życzymy dalszych sukcesów w reprezentowaniu naszego przedszkola.

Milena Pieloch i Amelia Borawska