PRZEDSZKOLAKI Z ,, DWÓJKI’’

1 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2017/2018 w Przedszkolu przy Szkole Podstawowej Nr 2 im Adama Mickiewicza w Grajewie.

Wszystkie dzieci pożegnały już wakacje i nadszedł czas na wspólną zabawę w przedszkolu oraz czas przyjemnej nauki. Jak co roku, pierwsze dni września upłynęły na adaptacji małych „Kangurków” z nowym otoczeniem oraz personelem. Starsze dzieci z uśmiechem przywitały  nowe Panie.

W tym roku czeka na naszych podopiecznych mnóstwo fantastycznych atrakcji oraz wspaniałej zabawy na placu zabaw, do którego zostały zakupione dwa domki, kilka stolików z ławkami i parasolami oraz zjeżdżalnia. Nowe zabawki w połączeniu z dziecięcą wyobraźnią dają dzieciom mnóstwo wspaniałej zabawy.

Wszystkim naszym Przedszkolakom życzymy radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu. Aby ten nadchodzący rok był okazją do zdobywania nowych doświadczeń.