Zajęcia prowadzone przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie


w ramach wspierania i wspomagania ucznia


w roku szkolnym 2017/2018




NAZWISKO I IMIĘ

Nauczany przedmiot

Nazwa zajęć

Termin (dzień tygodnia)

Godzina zajęć

Sala

Alksnin Elżbieta

EW

1. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze;
   koło matematyczne

 środa
 poniedziałek

 1130 -1230
 1230-1330

309

219

 

2. Zajęcia taneczne

 czwartek

 1425-1515

02

Andruszkiewicz Aleksandra

EW

Zajęcia kreatywne

 ostatnia sobota m-ca

 900-1200

 215

Bęś Barbara

 

1. Zespół wyrównawczy

 wtorek

 950-1035

 219

EW

Język polski

2. Zajęcia rozwijające zainteresowania dzieci (szachy dla najmłodszych)

 czwartek

 950-1035

 219

Bieńkowska Jolanta

EW

1. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

 wtorek

 1430

 220

Wych. fizyczne

2. Koło matematyczne

 wtorek

 855

 205

Bieńkowska Katarzyna

Język angielski

1. Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

 piątek

 1340-1425

 307

 

2. Koło angielskiego

 piątek

 1430-1515

 307

Boć Mirosława

EW

1. Koło matematyczne

 czwartek

 1245

 204

 

2. Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

 piątek

 1430

 210

Bogdan Anna

Matematyka

1. Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze

 poniedziałek

 1430

 105

Informatyka

2. Koło matematyczne

 czwartek

 1330

 105

Borawska Amelia

EW

1. Zajęcia kreatywne

ostatnia sobota m-ca

 900-1200

 5

Brzozowska Lidia

Plastyka, muzyka, technika

1. Chór

 środa

 1430-1530

 09

Charmułowicz Anna

Język polski

1. Koło teatralne

 poniedziałek

 1430-1515

202

WOS, historia

2. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

 wtorek

 1430-1515

202

Chludzińska Iwona

EW

1. Zajęcia kreatywne

ostatnia sobota m-ca

 900-1200

 2

Chojnowska Małgorzata

Logopeda

1. Zajęcia logopedyczne

 piątek

1245-1330

 218

 

2. Zajęcia logopedyczne

 piątek

1340-1425

 218

Cudny Adam

Wych. fizyczne

1. Unihokej dz. SP

 wtorek

1515-1600

 hala

 

2. Unihokej dz. G

 środa

1515-1600

 hala

Cybula Anna

EW

1. Zajęcia kreatywne

 ostatnia sobota m-ca

 900-1200

 2

Dąbkowska Małgorzata

Wych. fizyczne

1. Zajęcia lekkoatletyczne

 poniedziałek

1515-1600

 s.gim

EDB

2. Zajęcia gimnastyczne

 środa

1515-1600

 s.gim

Dąbkowski Przemysław

Wych. fizyczne

1. Piłka siatkowa dz. G

 wtorek

1515-1600

 hala

 

2. Piłka siatkowa dz. G

 czwartek

1515-1600

 hala

Dąbrowska Aneta Joanna

Matematyka

1. Zajęcia wyrównawcze

 poniedziałek

710-755

 204

 

2. Koło matematyczne

 piątek

 710-755

 204

Dąbrowska Elżbieta

Język polski

1. Koło miłośników poezji

 piątek

1330-1425

310

 

2. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

 środa

1330-1425

310

Dąbrowska Izabella

Język angielski

1. „Odrabianki”

 piątek

1330-1425

111

Język rosyjski

2. Zajęcia wyrównawcze

 piątek

1430-1515

111

Dereszewska Regina

EW

1. Zajęcia kreatywne

 

ostatnia sobota m-ca

 900-1200

 116

 

Domaradzka Iwona

 

1. Zajęcia kreatywne

ostatnia sobota m-ca

 900-1200

 118

EW

Gajdzińska Renata

Język angielski

1. Origami – koło zainteresowań

 wtorek

1430-1515

111

Język polski

2. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

 wtorek

1515-1600

111

Jabłońska Danuta

 

1. Zajęcia kreatywne

ostatnia sobota m-ca

 900-1200

 116

EW

Kierznowska Bogumiła

Matematyka

1. Zajęcia wyrównawcze

 środa

 1430-1515

 101

 

Kłos Artur

Wych. fizyczne

1. Siłownia

 piątek

1300-1400

siłow.

Doradztwo zawod.

2. Piłka koszykowa

 poniedziałek

1430-1515

s.gim.

Kłos Marta

Język niemiecki

1. Zespół wyrównawczy

 wtorek

1430

312

 

Kochanowska Elżbieta

Technika

1. Koło gastronomiczne

 czwartek

1430-1600

 pr. gastr.

 

Konert Ewa

Matematyka

1. Zajęcia wyrównawcze

 środa

1515-1600

108

Informatyka

2. Zajęcia wyrównawcze

 środa

1430-1515

108

Kowalczyk Katarzyna

EW

1. Zajęcia kreatywne

ostatnia sobota m-ca

 900-1200

 118

 

Kozikowska Renata

Geografia

1. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

 czwartek

1515-1600

 306

Przyroda

2. Koło geograficzne

 czwartek

1600-1645

 306

Krawczyk Arleta

EW

1. Zajęcia kreatywne

 ostatnia sobota m-ca

 900-1200

 5

 

Krupińska Danuta

Matematyka

1. Zajęcia wyrównawcze

 poniedziałek

1335-1430

 101

 

Ksepko Julia

Chemia

1. Zajęcia  wyrównawcze

 wtorek

730

 205

Fizyka

2. Zajęcia  wyrównawcze

 środa

730

 205

Kurzątkowska Urszula

Język angielski

1. Zajęcia  wyrównawcze

 środa

1340

 301

 

2. Zajęcia  wyrównawcze

 piątek

1340

 301

Lach Grażyna

EW

1. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

 środa

1230-1330

107

 

2. Koło plastyczne

 czwartek

950-1035

107

Lichota Ewa

EW

1. Koło matematyczne

 piątek

855-950

 309

Język niemiecki

2. Zajęcia wyrównawcze

 środa

1340-1425

 220

Łaguna Anna

Język niemiecki

1. Zajęcia wyrównawcze kl. III

poniedziałek

1515-1600

102

 

2. „Odrabianki”

poniedziałek

1420-1515

102

Łapszys Aneta

Informatyka

1. Zajęcia z robotyki,, Superkoderzy”

 wtorek

1425-1515

107

 

2. „Odrabianki”

środa

1425-1515

117

Łuba Agnieszka

Wych. fizyczne

1. Piłka siatkowa dz.

piątek

1330-1515

hala MOSiR

 

2. Piłka siatkowa chł.

piątek

1330-1515

hala MOSiR

Marcinowska Celina

Logopeda

1. Zajęcia logopedyczne

piątek

1045-1130

308

Język polski

2. Zajęcia logopedyczne

piątek

1145-1230

308

Marko Ludmiła

Język rosyjski

1. Zajęcia wyrównawcze

czwartek

1430-1515

101

 

2. Koło z j.rosyjskiego

środa

1340-1425

102

Michalska Gabriela

Muzyka

1. Zajęcia muzyczne

poniedziałek

1430-1515

309

Plastyka

2. Koło plastyczne/muzyczne(karaoke)

środa

1430-1515

309

Mocarska Anna

Fizyka

1. Zajęcia wyrównawcze kl. III

poniedziałek

1430-1515

301

Historia

2. Zajęcia wyrównawcze kl. II

wtorek

1340-1425

301

Mścichowska Barbara

EW

1. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

środa

855-940

211

 

2. Koło czytelnicze-przyjaciół książki

poniedziałek

1430-1515

211

Mulewska Wiesława

EW

1. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

środa

850-940

108

 

2. Koło matematyczne

poniedziałek

855-940

311

Niedźwiedzka Anna

Język polski

1. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

środa

1500-1545

202

 

2. Koło dziennikarskie

czwartek

1330-1425

03

Niewiarowska Iwona

Język angielski

1. Zajęcia  wyrównawcze

poniedziałek

1340-1425

207

 

2. Zajęcia  wyrównawcze

poniedziałek

1430-1515

207

Okulewicz Jakub

Historia

1. Zajęcia szachowe (klasy pierwsze)

wtorek/czwartek

950-1035

311

WOS

2. Koło szachowe

czwartek

1430-1515

311

Organek Dorota

EW

1. Zajęcia kreatywne

 ostatnia sobota m-ca

 900-1200

 przed.

Wych. fizyczne

Pawłowska Aneta

Matematyka

1. Koło matematyczne

wtorek

800-845

108

Informatyka

2. Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

środa

1430-1515

108

Pieloch Milena

EW

1. Zajęcia kreatywne

 sobota

 900-1200

 7

Historia WOS

Saciłowska Ewa

EW

1. Koło ortograficzne

środa

1515-1605

 209

 

2. Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

1430-1515

 209

Sadowska Marzenna

EW

1. Zajęcia kreatywne

 ostatnia sobota m-ca

 900-1200

 7

 

Samełko Renata

Język polski

1. Koło języka polskiego

poniedziałek

1515

300

 

2. Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

1600

300

Sarnacki Marek

Język angielski

1. Koło języka angielskiego

wtorek

1600

310

 

2. Konsultacje psychologa

NA GÓRĘ