Walentynki w bibliotece

Z okazji walentynek biblioteka szkolna przygotowała swoim czytelnikom niespodzianki.

Na  chętnych do zakochania się w książce czekały tajemnicze, owinięte w szary papier paczki. Uczniowie mogli rozpakować  je dopiero w domu. Jednocześnie w ten sposób czytelnicy mieli okazję wypożyczyć najnowsze pozycje z literatury dla dzieci i młodzieży zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Chętni uczniowie mogą napisać recenzję z przeczytanej książki.  Mam nadzieje, że ta randka była udana. Oprócz tego zgodnie z tradycją w bibliotece działała również  POCZTA WALENTYNKOWA zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

Liczę na to, że miłość do książki będzie towarzyszyć naszym czytelnikom już przez całe życie.

A. Wielgat