Dziewczęta z SP nr 2 - górą

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie zajęła drugie miejsce w województwie podlaskim. Turniej finałowy o Puchar Tymbarka odbył się 20-go maja w Sokółce.

W zawodach udział wzięło 13 najlepszych drużyn z naszego województwa. Dziewczyny z "dwójki" wygrały 3 mecze i dopiero w finale po bardzo zaciętym i wyrównanym boju uległy drużynie dziewcząt z klasy sportowej o profilu piłka nożna ze szkoły podstawowej w Piątnicy. Królem strzelców całego turnieju została uczennica naszej szkoły Aleksandra Ziemkiewicz. Gratulujemy!

Szczegółowe wyniki:

Grupa:

SP 2 Grajewo – SP Sejny 10:0

SP 2 Grajewo - Biebrza Goniądz 6:0

Półfinał:

SP 2 Grajewo - SP Nurzec Stacja 3:0

Finał:

SP 2 Grajewo – SP Piątnica 3:4

Skład drużyny dziewcząt:
Nikola Masłowska, Aleksandra Ziemkiewicz, Izabela Czerwińska, Kinga Ziółkowska, Oliwia Małolepsza, Aleksandra Turowska, Izabela Popowska, Natalia Krasińska.

Drużyna chłopców, również wzięła udział w turnieju finałowym w Sokółce. i w grupie zajęła 3 miejsce, sam udział w finale wojewódzkim jest dużym sukcesem. Drużyna SP2 Grajewo chłopców znalazła się wśród szesnastu najlepszych drużyn województwa podlaskiego, a poziom był ogromnie duży. Gratulacje!

Skład drużyny chłopców:
Szymon Sobolewski, Mikołaj Kiełczewski, Patryk Gajowniczek, Jakub Rutkowski, Szymon Górski, Bartłomiej Linkowski, Łukasz Kleszczewski, Kacper Wolwark, Igor Bęś, Tomasz Wencek.

Opiekunowie: Daniel Tuzinowski, Katarzyna Bobrowska, Adam Cudny