Trzecioklasiści na festynie UŚMIECHNIĘTE CZTERY ŁAPY

W dniu 29 maja 2018 roku uczniowie klas trzecich naszej szkoły uczestniczyli w festynie „Kochamy cztery łapy”, który odbył się w SP1 w Grajewie.

Mali miłośnicy zwierząt brali udział w grach, zabawach, warsztatach, konkursach  i zajęciach edukacyjnych, a także w spotkaniach z członkami i podopiecznymi  Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, leśnikiem, weterynarzem, policjantami , strażakami i pracownikami Biebrzańskiego Parku Narodowego. W imieniu uczniów, których prace zostały nagrodzone i wyróżnione w konkursie plastycznym „Kochamy cztery łapy”, odebrali dyplomy i nagrody. Miło spędzony czas na pewno na długo zostanie w ich pamięci, a troska o czworonogi stanie się przyjemnym obowiązkiem.

Wychowawczynie