Szkolny konkurs KARAOKE

Dnia 28 maja 2018r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu piosenki ,,Karaoke''- lubianej i popularnej formy rozrywki. Celem tej muzycznej imprezy było rozwijanie talentów wokalnych uczniów, umożliwienie prezentacji ich umiejętności na scenie oraz propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci i młodzieży.

W konkursie wzięło udział 11 uczestników z klas V- VI wyłonionych na drodze eliminacji. Udział w konkursie polegał na wylosowaniu piosenki, którą należało wykonać przed Jury i szkolną publicznością.

Występy uczniów oceniała komisja w składzie: p. Zofia Kurzątkowska,   p. Izabela Dąbrowska oraz uczennica klasy VIIa- Aleksandra Czaplicka.

Jury zwracało uwagę na: umiejętności wokalne wykonawców - czystość wykonania utworu, poczucie rytmu, a także ogólne wrażenie artystyczne.      Na repertuar występów złożyły się utwory nowe i starsze polskiej muzyki rozrywkowej.

Konkurs piosenki prowadzili uczniowie Gimnazjum: Julia Sendrowska (kl. IIb) oraz Mateusz Lachowicz (kl. IIIa). Wszyscy wokaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody i upominki ufundowane przez nasza szkołę.

Najważniejsze miejsca w konkursie zajęły następujące uczestniczki:

I miejsce- Oliwia Zduńczyk ( kl. Vb )

II miejsce- Justyna Suprun ( kl. VIb )

III miejsce- Gabriela Mikulska ( kl. VId )

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim wykonawcom!

Organizatorzy:

Urszula Kurzątkowska