Szkolne eliminacje do XXVIII Miejskiego Konkursu Recytatorskiego o Nagrodę Burmistrza Miasta Grajewo

Dnia 27 listopada 2019r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do XXVIII Miejskiego Konkursu Recytatorskiego o Nagrodę Burmistrza Miasta Grajewo. Wzięli w nich udział uczniowie klas I –III , którzy zaprezentowali wiersze znanych i lubianych polskich poetów. Celem konkursu było popularyzowanie literatury pięknej oraz wyłonienie recytatorów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach miejskich. Jury w składzie: pani Ewa Lichota, pani ReginaDereszewska, pani Wiesława Mulewska oraz pani Ewa Wiśniewska, biorąc pod uwagę dobór repertuaru, interpretację wiersza, dykcję, jak i zaciekawienie ze strony słuchaczy, do XXVIII Miejskiego Konkursu Recytatorskiego o Nagrodę Burmistrza Miasta Grajewo zakwalifikowało następujących recytatorów: Michała Moszczyńskiego, Julię Koniecko, Kingę Halecką, Emilię Górską oraz Izabelę Zyskowski.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!