Koncerty świąteczne dla przedszkolaków

W dniach 18 i 19 grudnia 2019r. uczniowie klasy VIIb po raz kolejny zawitali do niektórych grup przedszkolnych z naszej szkoły z koncertem muzycznym o tematyce świątecznej.

Nasi kolędnicy w składzie: Weronika Adamska, Ania Kindeusz, Gabrysia Olszewska, Oliwia Rembowicz, Julia Hader, Magda Krupińska, Aleksandra Pieniążek oraz Kacper Charmułowicz odwiedzili 3 grupy przedszkolaków:

5- latki ,,Delfinki”, 3- latki „ Puchatki „i 6- latki gr.A.

Dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały nasze występy, na które złożyły się piosenki zimowe i kolędy śpiewane przy dźwiękach żywych instrumentów: keyboardu, akordeonu, flażoletów i wybranych instrumentów perkusyjnych. Były pogadanki i zagadki o zbliżających się świętach, o muzyce oraz wspólny śpiew.

Przedszkolna publiczność ciepło nas przyjmowała i nagradzała gromkimi oklaskami.

Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim, zarówno oglądającym jak i występującym.

Z najlepszymi życzeniami świątecznymi

uczniowie klasy VIIb wraz z wychowawcą.