ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Z okazji Ich święta, dzieci z oddziałów przedszkolnych  wraz z wychowawcami przygotowały ciekawe przedstawienia. Podczas występu dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki z życzeniami i prezentowały swoje umiejętności taneczne. Podczas pobytu w przedszkolu Babcie i Dziadkowie wraz ze swoimi wnukami miały okazję do wspólnych tańców i zabaw oraz do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych, w trakcie których miały możliwość wykonania ozdoby z papieru „Śnieżna gwiazdka”.  Były to wyjątkowe chwile pełne radości i uśmiechu. Po występie artystycznym goście  zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a dzieci wręczyły im specjalnie przygotowane prezenty.