Zabawa choinkowa

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykłe wydarzenie, które było długo wyczekiwane. W piątek 29 stycznia 2021 roku w każdej grupie przedszkolnej już od rana było bardzo głośno i radośnie za sprawą atmosfery związanej z oczekiwaniami na bale karnawałowe. Rodzice przygotowali dla dzieciciekawe przebrania. Były postacie ze znanych bajek, wróżki, królewny, rycerze zwierzątka, a także policjanci, strażacy, lekarze oraz inni superbohaterowie. Tuż po śniadaniu rozpoczęła się zabawa. Kolorowo przystrojone sale i słodki poczęstunek wprawiły dzieci w wesoły nastrój. Taneczna muzyka oraz ciekawe przybory i gadżety prawiły, że nikt się nie nudził, a dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie. Tego dnia każdą grupę odwiedził Mikołaj, który obdarował wszystkich dużymi prezentami. Zabawa karnawałowa przyniosła przedszkolakom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.