Dzień Dziecka w przedszkolu

W Dniu Dziecka w oddziałach przedszkolnychod samego rana panowała radosna atmosferai zamiast codziennych zajęć dydaktycznych zaproponowaliśmy naszym przedszkolakom różne atrakcje: piknik na świeżym powietrzu, zabawy plastyczne, konstrukcyjne,ruchowe np. wyścigi rzędów, muzyczno-taneczne z balonami, bańkami mydlanymi i innymi akcesoriami. Dzieci mogły przeistoczyć się w różne postacie za pomocą charakterystycznie pomalowanych twarzy.  Główną atrakcją dla dzieci sześcioletnich była wyprawa do GCK-u na sens filmowy. Dzięki zaangażowaniu naszych kochanych Mam z Rady Rodziców dzieci zostały poczęstowane pysznymi lodami oraz innymi smakołykami.Wszystko w tym dniu było udane, dzieci do domów wracały z szerokim uśmiechem oraz symbolicznymi podarkami w dłoniach.

Kochane dzieci z okazji Waszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo szczęścia, zdrowia i radości w poznawaniu świata oraz bezpiecznie spędzonych wakacji

– Dyrekcja i nauczyciele wychowania przedszkolnego.