Konkursy przedmiotowe

WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Rok szkolny 2013/2014


Zmagania uczniów w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych zakończone sukcesem! Kolejny raz uczniowie SP2 i PG2 uzyskali trudny do osiągnięcia tytuł laureata. Świadczy to o ogromnym zaangażowaniu uczniów i nauczycieli. Jesteśmy z nich dumni. 


Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego:

- laureat Martyna Baranowska klasa VI c – nauczyciel przygotowujący Elżbieta Dąbrowska
- laureat Mikołaj Keil klasa VI c - nauczyciel przygotowujący Elżbieta Dąbrowska
- laureat Olga Tarnacka klasa VI c - nauczyciel  przygotowujący Elżbieta Dąbrowska
- laureat Olga Modzelewska klasa VI b - nauczyciel przygotowujący Elżbieta Dąbrowska


Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki:

- laureat Jakub Hader klasa VI b - nauczyciel przygotowujący Grażyna Niecikowska
- laureat Łukasz Modzelewski klasa VI d - nauczyciel przygotowujący Anna Bogdan

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii:

- laureat Jakub Hader klasa VI b - nauczyciel przygotowujący Jakub Okulewicz

 

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego:

- finalista Jan Masiewicz klasa VI c - nauczyciel przygotowujący Elżbieta Dąbrowska


Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki:

- finalista Patryk Chodnicki klasa VI a - nauczyciel przygotowujący Danuta Krupińska
- finalista Mikołaj Keil klasa VI c - nauczyciel przygotowujący Ewa Konert


Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody:

- finalista Klaudia Kochanowska klasa VI b - nauczyciel przygotowujący Bogumił Zyskowski


Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego:

- finalista Eliza Jabłońska klasa VI a - nauczyciel przygotowujący Renata Gajdzińska

 


Oto zwycięzcy konkursów z PG2:


Filip Bieńkowski kl. IIId- matematyka - laureat - n-l przygotowujący Aneta Dąbrowska, jęz. niemiecki - laureat - n-l przygotowujący Anna Łaguna, geografia - finalista - n-l przygotowujący Renata Kozikowska


Marta Lachowicz III- biologia - finalistka - n-l przygotowujący Anna Wroblewska


Katarzyna Lichota IIIb- jęz. polski - laureatka - n-l przygotowujący Bożena Wierzbicka, historia - finalistka - n-l przygotowujący Maria Szymanowska


Kamil Mielnik IIIa  - historia - laureat - n-l przygotowujący Maria Szymanowska


Katarzyna Milcarz IIIb- matematyka - laureatka - n-l przygotowujący Aneta Dąbrowska, jęz. polski - finalistka - n-l przygotowujący Bożena Wierzbicka


Bartłomiej Partyka IIId- fizyka - laureat- n-l przygotowujący Krystyna Żyła


Jakub Strzelczyk IIIb- matematyka - laureat-n-l przygotowujący Aneta Dąbrowska


Bartosz Wiśniewski IIId- jęz. angielski - finalista-n-l przygotowujący Katarzyna Bieńkowska


Natalia Zalewska IIIb- fizyka - laureat - n-l przygotowujący Anna Mocarska


Hubert Żywno IIIa- historia - laureat- n-l przygotowujący Maria Szymanowska, biologia - laureat - n-l przygotowujący Anna Wróblewska



WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Rok szkolny 2012/2013



Rodzaj konkursu

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Laureaci

Finaliści

Wojewódzki konkurs

z języka  polskiego

Natalia Czaplicka

Natalia Czaplicka

Natalia

Czaplicka

Wojewódzki konkurs

z języka niemieckiego

Filip Bieńkowski 

Weronika Zalewska

Weronika Zalewska

Weronika

Zalewska

Weronika

Zalewska

Wojewódzki konkurs

z matematyki

Kamil Kochanowski

Patrycja Pisanko

Agnieszka Jachimska

Natalia Czaplicka      

Wojewódzki konkurs

z historii

Grzegorz Sulewski

Aleksandra Zalewska

Michał Tomczak

Weronika Zalewska

Grzegorz Sulewski

Grzegorz

Sulewski

Wojewódzki konkurs

z biologii

Agnieszka Jachimska

Patrycja Pisanko

Aleksandra Zalewska

Agnieszka Jachimska

Aleksandra Zalewska

Agnieszka

Jachimska

Aleksandra

Zalewska

Wojewódzki konkurs

z geografii

Kamil Mielnik

Weronika Zalewska

Grzegorz Sulewski

Grzegorz Sulewski

Kamil Mielnik

Kamil Mielnik

Grzegorz

Sulewski

Wojewódzki konkurs

z fizyki

Agnieszka Jachimska

Kamil Kochanowski

Wojewódzki konkurs

Wiedzy Obywatelskiej

i Ekonomicznej

Maria Deresz

Natalia Fabrycka

Maciej Myśliński

Mateusz Ruszczyk

Grzegorz Sulewski

WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Rok szkolny 2011/2012

 

Rodzaj konkursu Etap rejonowy Etap wojewódzki Laureaci Finaliści

Wojewódzki konkurs

z języka  polskiego

Alicja Święczkowska

Wojewódzki konkurs

z języka niemieckiego

Weronika Zalewska

Piotr Klimaszewski

Piotr Klimaszewski Piotr Klimaszewski

Wojewódzki konkurs

z matematyki

Karol Bieńkowski

Alan Czyżewski

Paweł Straszyński,       

Piotr Klimaszewski,      ,           

Oskar Czyżewski,         

Alan Czyżewski

Karol Bieńkowski

Alan Czyżewski

Karol Bieńkowski

Wojewódzki konkurs

z historii

Ewelina Danowska

Daria Wróblewska

Daria Wróblewska

Daria Wróblewska

Wojewódzki konkurs

z biologii

Ewelina Danowska Ewelina Danowska Ewelina Danowska

Wojewódzki konkurs

z geografii

Krzysztof Kosiński Krzysztof Kosiński Krzysztof Kosiński

Wojewódzki konkurs

z chemii

Alicja Święczkowska Alicja Święczkowska Alicja Święczkowska

Wojewódzki konkurs

z fizyki

Justyna Mazurek

Karol Bieńkowski

Justyna Mazurek

Karol Bieńkowski

Justyna Mazurek

Karol Bieńkowski

Wojewódzki konkurs

z informatyki

Karol Bieńkowski
NA GÓRĘ