Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. BIBLIOTEKA

Godziny pracy biblioteki klas  (budynek SP, parter)

dzień tygodnia godziny otwarcia
poniedziałek 745 - 1400
wtorek 745 - 1400
środa 815 - 1400
czwartek 745 - 1400
piątek 745 - 1230, 1315 - 1400

Znam wiersze Jana Brzechwy

Wiersze Jana Brzechwy to klasyka literatury dziecięcej. Wierszowane historyjki pełne humoru, dowcipu i fantazji lubiane są zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Biblioteka szkolna zorganizowała konkurs czytelniczy ze znajomości  wierszy tego autora. Celem konkursu było...

Walentynki z książką

Walentynki to nie tylko czas miłości, ale także radości życzliwości i przyjaźni. Jak co roku  z okazji walentynek biblioteka przygotowała „Randkę w ciemno z książką”.

Świąteczne czytanie

W grudniu uczennice: Natalia Kos i Nikola Szamaszko czytały grupie  pierwszoklasistów opowiadanie pt. „Prawdziwa historia o świętym Mikołaju”.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Mały, duży, z kokardą… 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza i niezastąpiona zabawka – Pluszowy Miś.

Narodowe Święto Niepodległości

W historii Polski datą o symbolicznym wymiarze jest 11 listopada. Tego dnia po latach niewoli Polska odzyskała niepodległość.