rok szkolny 2017/2018

Trzecioklasiści na festynie UŚMIECHNIĘTE CZTERY ŁAPY

W dniu 29 maja 2018 roku uczniowie klas trzecich naszej szkoły uczestniczyli w festynie „Kochamy cztery łapy”, który odbył się w SP1 w Grajewie.

Warsztaty dla rodziców w „Dwójce”

W naszej szkole obyły się warsztaty dla rodziców, które poprowadziła terapeutka uzależnień z Ośrodka Profilaktyki i Terapii dla Młodzieży i Dorosłych w Białymstoku p. Elżbieta Powichrowska.

Szkolny konkurs KARAOKE

Dnia 28 maja 2018r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu piosenki ,,Karaoke''- lubianej i popularnej formy rozrywki. Celem tej muzycznej imprezy było rozwijanie talentów wokalnych uczniów, umożliwienie prezentacji ich umiejętności na scenie oraz propagowanie kultury...

Wycieczka do Torunia

29 maja odwiedziliśmy Toruń. Spacerując po starej i urokliwej starówce przewodnik w satyryczny sposób przybliżył nam legendy z nią związane.

Zielona Szkoła w Soli/k Żywca

W poniedziałek 4 czerwca uczniowie SP nr 2 w Grajewie wyruszyli skoro świt na Zieloną Szkołę w Soli/k  Żywca.