Laboratoria przyszłości - listopad

Listopadowa „kreatywna sobota” była okazją do nauki i zabawy   z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach Programu Laboratorium Przyszłości. Uczniowie klas I – III w nowocześnie urządzonej pracowni gastronomicznej uczyli się przygotowywać pyszne zapiekanki.Dzięki drukarce 3D oraz długopisom 3D uczestnicy zajęć kreatywnych „wyczarowali” bryły matematyczne, z których układali różnorodne konstrukcje przestrzenne. Uczniowie zostali podzieleni na 4 grupy, a zajęcia trwały po 45 minut.
    Sprzęt zakupiony w ramach Programu Laboratorium Przyszłości, z którego korzystali uczniowie SP 2 Grajewo  w czasie „kreatywnej soboty” z całą pewnością przyczynił się do podniesienia atrakcyjności zajęć oraz wpłynął na poszerzenie oferty edukacyjnej szkoły.