„Tygodniu o przeciwdziałaniu przemocy rówieśniczej”

W tym tygodniu Nasza szkoła bierze udział w „Tygodniu o przeciwdziałaniu przemocy rówieśniczej”. Do akcji włączyła się również świetlica szkolna. Uczniowie po burzliwej dyskusji na temat tego jak unikać przemocy, jak reagować gdy ją widzimy wykonali wspólny plakat, który może być małą wskazówką tego jak należy postępować by wszystkim nam żyło się lepiej.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
NA GÓRĘ